reede, 6. detsember 2013

Seminar esmaspäeval!

Mäletate veel aega enne 2012. aasta detsembrit? Nibiru, komeedid, hiiglaslikud päikesepursked, pöörduvad Maa magnetpoolused, galaktiline joondumine, tulnukad... kindlasti jäi siit nimekirjast mõni oluline maailmalõpp välja. Peale selle levib vahetpidamata kuuldusi, kuidas NASA ja "võimud" vaikivad maha tegelikult kosmoses toimuvat, võltsisid Kuu-maandumised ja tegelikult on Maa üldse lapik. Ühesõnaga, vaatame lühidalt üle suurema osa populaarsetest kosmosega seotud vandenõuteooriatest, müütidest ja üldistest väärarusaamadest. Tuleb välja, et kosmose reaalsus on kohati isegi kordades veidram ja vägevam kui maapealsete kahejalgsete kujutlusvõime.
Ootame kõiki seminarile järgmisel esmaspäeval, 9. detsembril kell 19.00 Vanemuise 46 ruumis 327.
Kosmilistest vandenõudest tuleb meile rääkima Üllar Kivila, kellel on vanust umbes 681 miljonit sekundit, erialalt on ta füüsik ning selle kõrvalt parandamatu astronoomiaarmastaja. Vabal ajal haub plaane Tartu elektrivarustuse saboteerimiseks, et taevast pimedamaks saaks.
Igaüks võiks oma lemmiku vandenõuteooria meelde tuletada ning kohtume seminaril!Sarnased postitused kategooriate kaupaLisavidina tegid Hoctro | Jack Book

Kommentaare ei ole: