Esmaspäev, 27. aprill 2020

Aprilli mälumäng!


Sel aastal saabub volber teistmoodi. Suuri pidustusi ei toimu, küll aga saab mälumängu mängida. Seoses eriolukorraga on ka sel korral mälumäng e-mälumängu vormis, kuid nüüd natuke rohkem "päris" kujul kui eelmine kord. Mälumäng toimub videokõne teel, platvorm selgub lähipäevil.

  1. Mälumäng toimub neljapäeval 30. aprillil kell 20:00. Mälumängu videokõne lingi saadame aegsasti enne mälumängu toimumist. Palume kohale tulla natuke varem, nii 5-10 minutit enne kella kaheksat.
  2. Küsimusi on 20. Need tulevad kahes satsis, vahepeal on 10 minutit pausi.
  3. Vastuseid ootame Google'i vormide teel. Sinna tuleb märkida ka tiimi nimi ja tiimiliikmete nimed. Tiimis kuni 5 inimest. Vastuste lehe lingi saadame samuti aegsasti enne mälumängu toimumist. Vastuselehte palume täita ühel tiimiliikmel meeskonna kohta.
  4. Palume kõnes olles lülitada mikker välja. Loomulikult on lubatud mikker sisse lülitada, kui teil on küsimusi või kirjutada küsimused vestlusesse. Tiimi omavahelise suhtluse läbiviimiseks on Teil vabad käed, näiteks perekond ühes toas, kõne sõbraga telefoni teel või läbi mõne platvormi nagu Facebook Messenger, Skype jne. Miks ka mitte kirjutada Facebook Messengeris. Nii on mälumängu vestluses hea osaleda arvutiga ja tiimivahelises suhtluses nutitelefoniga, kui plaanis on helistada.
  5. Parimatele auhinnad meie sponsoritelt: Tartu Ülikooli Kirjastus, Loodusajakiri, Imeline Teadus, Zavood, Emajõe Lodjaselts!

Kohtumiseni mälumängul,
Eleonore, Epp, Kris Egert ja Märt

Sarnased postitused kategooriate kaupaLisavidina tegid Hoctro | Jack Book

Kommentaare ei ole: