neljapäev, 30. juuni 2016

Hääletusvõistlus „Kas tunned maad“ XVI


Saatsime teele 12 paari. Osalejaid saab jälgida positsioneerimise vahendusel: link.Stefi ja Pets hoiavad pöialt. 2016

Õnnelikud kohalejõudjad Viljandi Pärimusmuusikafestivali Rohelise lava juures. Pildil pole Stefit ja Petsi, sest nad hoiavad ikka pöialt, kuna liikuv punkt saun röövis Aas nende riided.Sigrid Kuuse ja Lennart Maala
47 p
Sigrid Sinnep ja Arvis Hallik
45 p
Lauri Lasimer ja Ülvi Paas
42 p
Kaupo Pilder ja Helina Karvak
39 p
Lisette Lehtmets ja Rauno Lagenõmm
34 p
Rauno sahku ja Kerttu Maria Peensoo
29 p
Viivika Kasuk ja Janek Pahka
28 p
Kerttu Tammeri ja Marek Koppel
26 p
Kaarel Koitne ja Liisbeth Kose
20 p
Anni Lember ja Indrek Ulm

Peeter Paaver ja Stefi Guitor
19 p
Sandra Poks ja Mart Gaškov

  Punkte kokku üle Eesti oli seekord    69.


Parimad Eestimaa tundjad Sigrid ja Lennart


---


Hääletusvõistlus on peagi ukse ees! On aeg pöial välja sirutada ja tee äärde minna!

Registreerimine Pirogovi pargis on esmaspäeval, 25. juulil kell 10.00–11.00.
Osalejaid ootame lõppsihtkohta, Viljandi pärimusmuusika festivali rohelise lava juurde neljapäeval, 28. juulil hiljemalt kell 18.00. Vahepeale jääb terve Eesti!

Oleme komplekteerimas järjekordseid vahvaid punkte. Retkel ootab osalejaid lisaks looduskaunitele paikadele ja huvitavatele kultuuriväärtustele ka kohalike tegevuste ja pakkumistega üllatavad peatuspaigad.

Esimesele 25-le registreerijapaarile kaasa Regio atlased!

          Küsimuste korral võib helistada
                              Triinule: 5260641
                              Andrisele: 53829306

HÄÄLETUSVÕISTLUSE REEGLID

   1. Starti lubatakse ainult segapaarid (st üks meessoost ja teine naissoost liige või üks naissoost ja teine meessoost liige), kes peavad end võistluse alguses Looduskaitseringi Aidaraamatusse registreerima. Igal paaril peab olema mobiiltelefon (selle sisse saab soovi korral kõnekaardi), millega saaks ühendust nii korraldusmeeskond kui ka teised võistlejad. See tagab selle, et osalejapaari asukohta saab reaalajas internetis jälgida. Lisaks peab hääletajatel olema fotoaparaat või muu pilti tegev atribuut, millega punktides käimist tõendada.
   2. Kõik osavõtjad peavad olema täiskasvanud ja täie mõistusega ning vastutama enda eest ise. Ringi korraldusmeeskonnal on õigus mitte starti lubada tegelasi, kes ruineeriksid Ringi või hääletajate mainet.
   3. Võistluse start on esmaspäeval, 25. juulil kell 10.00 hommikul Tartus Pirogovi platsilt. Hääletamist Tartust ei pea alustama esimesel päeval, vaid võib ka hiljem. Tähtis on võistkond registreerida. 
   4. Finiš on Viljandis pärimusmuusika festivali Rohelise lava juures 28. juulil. Finiš suletakse 18.00. Kohtade pärast võistlevad need paarid, kes jõuavad finišisse enne kella 18.00. Lootusetult hilinenud paarid lähevad kirja kui katkestajad. 
   5. Ringi korraldusmeeskond koostab nimekirja objektidest, mida tuleks läbida. Võitnud on see paar, kes suudab läbida enim ülesantud objekte. Sama arvu objektide läbimise korral võetakse järjestuse aluseks finišeerimise aeg. Lõpp-protokolli lähevad kirja need paarid, kes on läbi hääletanud vähemalt 3 punkti ning on alustanud Tartust ja lõpetanud Viljandis. 
   6. Lubatud transport on ainult hääletamine. Igasugune ühistransport ja nn autojuhi kasutamine (a''la sõber tassib autoga) on keelatud. Lubatud on ainult linnasisene ühistransport ja praamid. Lähilinnade vaheline transport on lubatud, kui sinna sõidab linnaliinibuss nt Tallinn-Maardu. 
   7. Igast läbi hääletatud punktist tuleb teha foto, millel on vähemalt üks hääletajaist. Fotod on hiljem tõendiks, et punktid on tõesti läbitud. Lisaks palume igal paaril teha vähemalt üks foto, kus on peal mõlemad hääletajad. 
   8. Soovituslikud abivahendid on Jaan Eilarti raamat "Kas tunned maad?" ja  teedeatlas. Lisaks oleks tore kui iga hääletajapaar ka reisipäevikut peab, millest oleks võimalus hiljemalt katkendeid avaldada. 

Leia tore kaaslane ja tule hääletama, avasta Eestimaad ja kohtu huvitavate inimestega, et oleks ikka suviseid seiklusi, mida sõpradega talveni jagada. Või veel parem – kutsu sõbrad ka, et oleks veel huvitavam omavahel võistelda ja muljetada.

Meeldetuletuseks võib lugeda Birgiti ja Karli juhtumisest XIV hääletusvõistluselt.

Vaata üritust ka Facebookist!

Hääletajaid toetavad:


Sarnased postitused kategooriate kaupaLisavidina tegid Hoctro | Jack Book

3 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Tervist!

Kas sel aastal Teedeatlast ja muud head-paremat manti ka jagatakse? :) :)

Keily ütles ...

Tere!
Teedeatlaste kohta ootame hetkel sponsorilt vastust, aga igasugust head-paremat ikka saab! Anname peagi täpsemalt teada ja jätame üht-teist üllastuseks ka.

Fotostuudio Tallinnas ütles ...

HEad pildid :)