laupäev, 13. juuni 2015

Hääletusvõistlus "Kas tunned maad XV"

Aktuaalse Kaamera intervjuud hääletusvõistlejatega näeb siin (umbes 10. minutil).
Sandra pilte stardist ja finišist näeb SIIN
Võistlejate liikumist reaalajas saab jälgida SIIN

Õnnelikud finišeerijad
Üsna pea on kätte jõudmas aeg, mil tuleb kokku pakkida rõõmus meel ja seiklushimu, sest jällegi on tulemas hääletusvõistlus "Kas tunned maad". Sel aastal on tegemist juubeliüritusega, sest hääletusvõistlus on järjekorras juba viieteistkümnes! Juubeliaasta puhul on ka auhinnad eriti uhked ja võistlejaid on ootamas üllatused ka mitmetes punktides üle kogu Eesti.

Selle aasta hääletusvõistlust tutvustava lõbusa video leiad SIIT.
Eelmise aasta võistlust kajastanud AK klippi saab näha SIIT (26:34)

25 esimest teele asuvat paari saavad kaasa nännikoti, mis sisaldab väärt ja igati vajalikku kraami erinevatelt sponsoritelt.

Autasustatud saavad kolm parimat paari. Võitjapaarile on lahked peasponsorid välja pannud uhked auhinnad, mille seas on Viljandi Pärimusmuusikafestivali passid ja Toila Spa puhkusepakett kahele. 

Registreerimine ja start toimub 20. juulil kell 10:00 Tartus Pirogovi platsil ja võistlus lõppeb 23. juulil kell 19:00 Viljandi Pärimusmuusika Festivali rohelisel laval, kus saavad parimad ka autasustatud. Vahepeale jääb kogu Eesti.

HÄÄLETUSVÕISTLUSE REEGLID

1. Starti lubatakse ainult segapaarid (st üks meessoost ja teine naissoost liige või üks naissoost ja teine meessoost liige), kes peavad end võistluse alguses Looduskaitseringi Aidaraamatusse registreerima. Igal paaril peab olema mobiiltelefon (selle sisse saab soovi korral kõnekaardi), millega saaks ühendust nii korraldusmeeskond kui ka teised võistlejad. See tagab selle, et osalejapaari asukohta saab reaalajas internetis jälgida. Lisaks peab hääletajatel olema fotoaparaat või muu pilti tegev atribuut, millega punktides käimist tõendada.
2. Kõik osavõtjad peavad olema täiskasvanud ja täie mõistusega ning vastutama enda eest ise. Ringi korraldusmeeskonnal on õigus mitte starti lubada tegelasi, kes ruineeriksid Ringi või hääletajate mainet.
3. Võistluse start on esmaspäeval, 20. juulil kell 10.00 hommikul Tartus Pirogovi platsilt. Hääletamist Tartust ei pea alustama esimesel päeval, vaid võib ka hiljem. Tähtis on võistkond registreerida. 
4. Finiš on Viljandis Folgi Rohelise lava juures 23. juulil. Finiš suletakse 19.00. Kohtade pärast võistlevad need paarid, kes jõuavad finišisse enne kella 19.00. Lootusetult hilinenud paarid lähevad kirja kui katkestajad. 
5. Ringi korraldusmeeskond koostab nimekirja objektidest, mida tuleks läbida. Võitnud on see paar, kes suudab läbida enim ülesantud objekte. Sama arvu objektide läbimise korral võetakse järjestuse aluseks finišeerimise aeg. Lõpp-protokolli lähevad kirja need paarid, kes on läbi hääletanud vähemalt 3 punkti ning on alustanud Tartust ja lõpetanud Viljandis. 
6. Lubatud transport on ainult hääletamine. Igasugune ühistransport ja nn autojuhi kasutamine (a''la sõber tassib autoga) on keelatud. Lubatud on ainult linnasisene ühistransport ja praamid. Lähilinnade vaheline transport on lubatud, kui sinna sõidab linnaliinibuss nt Tallinn-Maardu. 
7. Igast läbi hääletatud punktist tuleb teha foto, millel on vähemalt üks hääletajaist. Fotod on hiljem tõendiks, et punktid on tõesti läbitud. Lisaks palume igal paaril teha vähemalt üks foto, kus on peal mõlemad hääletajad. 
8. Soovituslikud abivahendid on raamat "Kas tunned maad?" ja  teedeatlas. Esimesele 25 startijate paarile on  Regio atlased ka kohapeal. Lisaks oleks tore kui iga hääletajapaar ka reisipäevikut peab, millest oleks võimalus hiljemalt katkendeid avaldada. 

Leia tore kaaslane ja tule hääletama, et oleks ikka suviseid seiklusi, mida sõpradega talveni jagada. Või veel parem - kutsu teised sõbrad ka, et oleks veel huvitavam omavahel võistelda ja muljetada. Lähme Eestimaad avastama ja omavahel jõudu katsuma!Näoraamatu kasutajad saavad ennast kõige värskemate hääletamise uudistega kursis hoida SIIN. 

Korraldada aitavad meie suured sõbrad ja lahked sponsorid: Viljandi Pärimusmuusika Festival, Toila Spa, Regio, MTÜ Loodusajakiri, Billy Boy, Veski Mati, ELF, Valgeranna Seikluspark, Piljardiklubi Pool Kaheksa, Taarka Tarõ, Positium, Varese ja Veski külalistemajad, Ridali lennujaam, kohvik Inspiratsioon, Simpel, Unibet Männiku Wakepark, Waypoint Tallinn
Sarnased postitused kategooriate kaupaLisavidina tegid Hoctro | Jack Book

5 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Kas mul jäi midagi kahe silma vahele või pole veel infot punktide paiknemise kohta?

Anonüümne ütles ...

Punktid ongi kaardi peal.

Anonüümne ütles ...

Kes võitis?

Sandra Poks ütles ...

Sel aastal võitsid Joosep ja Merili.

Telkide rent ütles ...

Lahedad pildid :)