reede, 5. juuni 2015

20.-21.juunil maastikumäng "Elurikkuse jahil"

Tere kõikse ringirahvas!

Nagu välja kuulutatud, on sel laupäeval tulemas suurejooneline maastikumäng „Elurikkuse jahil“. Elurikkust lähme otsime Rakvere lähedale Rägavere valda. Kohapeal formuleerime 3-liikmelised tiimid, kelle ülesandeks on võimalikult palju mitmesugust elurikkust üles leida. Põhiliselt keskendume etteantud alalt taimeliikide määramisele, kuid ornitoloogid, zooloogid, entomoloogid ja kõiksugu muud loogid, ärge heitke meelt! Ka väljaspool taimeriiki määratud liigid saavad lisapunte ja eriauhindu! Hindamissüsteemist räägime täpsemalt kohapeal.
Nüüd aga lähemalt korralduslikest asjadest:
Tartu bussijaamast väljub laupäeva varahommikul (20.06) 07:10 buss Rakverre. Rakverest istume 10:09 rongi peale ja sõidame Kabala peatusesse, mille lähedusest saab maastikumäng stardipaugu. Teine võimalus on sõita rongiga Tartust (08:21) Tapale ja sealt ümber istuda Narva rongi (09:51) peale. Kui keegi saabub kohale kuskilt teisest suunast või teiste sõiduvahenditega, siis oleks hea kui kohtume 10:30 Kabala rongijaamasIgasugused piletirahad kompenseeritakse, aga kuna me pooldame ökoloogilist transporti siis bensiini ei hüvitata.
Maastikumängu finiš asub ööbimispaigas, milleks on Samblamäe hostel. Kohapeal on olemas voodiriided ja voodid. Ringi poolt on ühine lihtne õhtusöök, kuid midaiganes keegi lõkke peal kärsatada tahab, võtku aga ise piisavas koguses kaasa. Toimub ka parimate autasutamine ja lõpmatud ovatsioonid parimate auks! Õhtul ootab meid ka kosutav saun, kus saab päeva jooksul avastatud leidude üle arutleda hiliste õhtutundideni ja kiita parimaid elurikkuse jahtijaid.
Hommikul hakkame otsi kokku tõmbama ja asume koduteele.
Kaasa tuleks võtta sööginõud, saunaasjad, määrajad, lõunasöögiks midagi kehakosutuseks, soovi korral õhtuseks grillimiseks vorstikesi vms.
NB! Kõik, kellel vähegi on võtke kaasa taimeliikide määrajad! Looduses liikudes on algajale kõige mugavam taimede Kukeaabits aga eks igaüks ise teab, millega endal parim töötada on.

Vabu kohti veel on!

Näeme laupäeval!
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Hei!

Päike paistab, lilled õitsevad ja suvepuhkus on rõõmsalt pihta hakanud. Et suure puhkamise hoos Ringi tegemised täitsa soiku ei jääks korraldame maastikumängu "Elurikkuse jahil", mis saab toimuma juba 20.-21.juunil, Rakvere lähedal Rägavere vallas.

Kohapeal komplekteeritakse 3-liikmelised võistkonnad, mis hakkavad ette antud alal otsima piiratud aja sees erinevaid kaitsealuseid liike, mida haruldasem seda rohkem punkte. Peale pingelist võistlust toimub pidulik parimate autasustamine. 

Ööbime Samblamäe hostelis, kus magamiskohti jätkub täpselt 16-le osalejale, seega palun kõigil huvilistel ennast blogi kommentaariumis kirja panna. Täpsustused transpordi, täpsema ajakava ja kõige muu põneva kohta saabuvad õige pea, seniks aga võtke teadmiseks, et 20.-21.juuni hommikupoolik tuleks ära broneerida, et üles leida Rägavere vallas peituv elurikkus :)

Päikest ja rõõmu!
Ring

1. Britta
2. Sannu
3. Juhan
4. Robin
5. Jürgen
6. Nets
7. Anu
8. Meeli
9. Piret
10. Eeva
11. Liina
12.
13.
...

Eelmise aasta maastikumängulised lootes, et on just leidnud looduskaistealuse liigi 

Sarnased postitused kategooriate kaupaLisavidina tegid Hoctro | Jack Book

6 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Meeli tuleb ka!

Anu ütles ...

Anu ka tulemas

Kaisa ütles ...

Kaisa tahaks ka natuke nagu tulla... :)

Piret ütles ...

Piret tuleb kaa

Eeva Vinnal ütles ...

Eeva tuleb ka! Kui keegi Tallinnast tuleb, antku teada!

Kaisa ütles ...

Kaisa ikkagi taandab ennast ja jätab ühe koha vabaks.