pühapäev, 10. veebruar 2019

Erakorraline talimatk 2019 on seekord lõppenud!

Matkalised jõudsid sihtpunkti Keemu sadamasse Matsalu lahe äärde 9. veebruari õhtul. 

Mustveest sai alustatud krõbeda külma ja täis kõhuga ning Matsallu jõuti vesiseid põlde ja jäiseid teid trotsides sulaga võidu suusatades. 

Kokku kestis matk 15 päeva ning läbiti umbes 240 km. Teel nähti nii vahvaid käeviipeid kui ka arusaamatuid pilke kohalikelt, kuid muidugi mõnusat talvist Eestimaa loodust ning selle asukaid. Samuti nähti väga eripalgelisi raielanke, mille kohta panime kirja ka märkmeid. Peatselt ilmub ehk nähtud lankide kohta ka kokkuvõtte. 

Täname kõiki lahkeid inimesi, kes olid nõus meid matka jooksul aitama või tundsid huvi meie ettevõtmise vastu. Eriti tänulikud oleme neile, kes lubasid meid öömajale: Peetri Püha Peetruse kogudus, Kotku talu, Teenuse Naiste Ühendus, Eesti Mere Instituut, Tavo ja Harold. Ilma nendeta oleks teatud hetkedel olnud matk veidi karmim. 

Kokku käis matkalt läbi 20 ringilist, kellest kaks olid matkal kogu teekonna Mustveest Matsallu ja üks puudus tantsulistel põhjustel ühe päeva.

Matkast meedias:


Matka algus Mustveel. Vasakult: Tavo, Pluuto, Laura, Oskar, Keily. Pilt: tundmatu Läti kalur

Matka lõpp Keemul Matsalu lahe ääres (viimasele matkapäevale järgnenud hommik). Vasakult: Tavo, Oskar, Keily, Helena, Laura. Pilt: Liis Vikerpuur


Mustvee ja Matsalu vahel oli aga läbilõige tervest Eestist idast läände.


PS. Kui keegi otsib endale parasjagu koera, siis matkal nägime vahvaid hästi käituvaid, kuid nälginud kutsikaid.


Sarnased postitused kategooriate kaupaLisavidina tegid Hoctro | Jack Book

Kommentaare ei ole: